Botox

Botox to xzabieg prawie bezbolesny, efekty jego działania są bardzo naturalne. Odpowiednio wykonany zabieg pozwoli uzyskać doskonałe efekty, bez zbędnego ryzyka.

Profhilo

Profhilo to poprawa wyglądu i kondycji skóry.

Lipoliza

Lipoliza to skuteczna i bezoperacyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Cellulitis i rozstępy

Stosowane przez nas zabiegi pozwalają na znaczną redukcję objawów tzw. “skórki pomarańczowej” oraz zmniejszenie krępujących rozstępów skórnych czy blizn.

Laseroterapia

Depilacja, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek… skuteczna metoda poprawy wyglądu skóry

Powiększanie i modelowanie kształtu ust

To nie tylko zabieg powiększania i modelowania ust. Możemy zwiększyć ich nawilżenie i ujędrnienie, powiększenie objętości, a także uniesienie opadających kącików.

Radiesse

Pierwsze delikatne pojawiają się bezpośrednio po zabiegu. Przez następne trzy miesiące następuje stymulacja kolagenu. Efekty utrzymują się nawet do około dwóch lat.

Peelingi

Dzięki peelingom następuje usunięcie wierzchniej warstwy naskórka, zmarszczki wygładzają się, skóra staje się jaśniejsza, ma zdrowszy i młodszy wygląd.

Nici PDO

Materiał jest atraumatyczny i nie posiada właściwości pirogennych. Bezpośrednio po zabiegu następuje silna stymulacja własnego kolagenu powodując efekt liftingujący, przeciwzmarszkowy i ujędrniający.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy powoduje przywrócenie nawilżenia i elastyczności skóry poprawią jakość skóry, nadając jej blask i witalność.