O MNIE

Jestem lekarzem medycyny, internistą, doktorem nauk medycznych z wieloletnim stażem pracy. Wykształcenie medyczne, tytuł naukowy oraz specjalizacje zdobyłam na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Proces dalszego kształcenia i nieustannego podnoszenie kwalifikacji realizowałam poprzez rozliczne studia, kursy i szkolenia w kraju oraz poza jego granicami. Jako podstawową specjalizację wybrałam choroby wewnętrzne. Jest to gałąź medycyny dająca szeroką wiedzę na temat organizmu człowieka, zarówno jego budowy jak i procesów i przemian w nim zachodzących.

Na gruncie tak szerokiej wiedzy poszukiwałam odpowiedzi na pytanie czy można spowolnić zjawisko przemijania i choć na chwilę zatrzymać czas. Aby realizować swoje zainteresowania przystąpiłam do Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

CERTYFIKATY

CZYM SIĘ KIERUJE W PRACY

  • Rzetelność, czyli połączenie pracy i pasji, to holistyczne postrzegania pacjenta w nierozerwalnym połączeniu jego potrzeb i problemów, zarówno cielesnych jak i duchowych.
  • Profesjonalizm, czyli posiadana  wiedza i doświadczenie w służbie najlepszych rezultatów i efektów mojej pracy.
  • Przysięgą primum non nocere, czyli po pierwsze nie szkodzić, to nie popadanie  w często zgubną rutynę, traktowanie każdego pacjenta indywidualnie, filozofia umiaru w swoim działaniu oraz nie lekceważenia potencjalnych powikłań i zagrożeń.
  • Dbałość o szczegóły i dokładność, bo na sukces rzeczy wielkich pracuje setki drobnych szczegółów.
  • Komfort pacjenta, czyli ten ulotny tan ducha, który sprawia, pacjent chce się leczyć właśnie u mnie, bo tutaj dobrze się czuje.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Nunc faucibus pellentesque facilisis. Sed hendrerit enim non justo posuere placerat. Lorem ipsum nulla amos eget purus vel mauris lorem ipsum tincidunt tincidunt nibh tortor nunc faucibus.

Praca w szpitalu - +20 lat
Praktyka kosmetologiczna - 8 lat
Dokształcanie - ustawicznie
Prowadzenie szkoleń - 5 lat
Współpraca z mediami - 4 lata